Aktualności

Zdjecia z Losowania oraz z Imprezy Druzynowej 

                  

 

 VI  MIĘDZYNARODOWY    PUCHAR    LATA     –  AVENUE  CUP –      26 – 27  Lipiec  2014

                                       TERMINARZ       ROZGRYWEK                                                                      

                                          SOBOTA      26  Lipiec  2014

         GODZ       KATEGORIA        NR z klucza                            NAZWY  DRUŻYN               BOISKO        NR MECZU

09.00    OPEN gr I                       1 – 2                      HALNI   –    CONNECTION                        1                1

09.00    OPENgr I                        3 – 4                      CZARNI  Jasło  -   WISŁOKA                    2                2

10.00    OVER 30 gr I                 1 – 2                       FORCE   –   POLONEZ                             1                 3

10.00    OVER 30 gr                3 – 4                      HETMAN   –   IGLOOPOL                           2                4

 

11.00    OPEN gr II                      1 – 2             POLONIA Cleveland   –   CZARNI Cz.D.            1                 5

11.00    OPEN gr II                      3 – 4             DĄBROVIA   –   EAGLES                                   2                6

 

12.00    OPEN gr III                     1 – 2             WISŁA   –   IGLOOPOL                                      1                 7

12.00    OVER 30gr II                  1 – 2             DUCHY   –   EAGLES                                        2                 8

 

13.00    OPEN gr I                       2 – 3             CONNECTION   –   CZARNI  Jasło                     1                 9

13.00    OPEN gr I                       1 – 4             HALNI   –   WISŁOKA                                        2               10

 

14.00    OVER 30 gr I                  2 – 3             POLONEZ   –   HETMAN                                   1               11

14.00    OVER 30 gr I                  1 – 4             FORCE   –   IGLOOPOL                                     2               12

 

15.00    OPEN gr II                      2 – 3             CZARNI Cz.D.   –   DĄBROVIA                           1               13

15.00    OPEN gr II                      1 – 4              POLONIA Cleveland   –   EAGLES                     2               14

 

16.00    OVER 30 gr II                2 – 3             EAGLES   –   SZAFLARY                                   1               15

16.00    OPEN gr III                     2 – 3             IGLOOPOL   –   JAGIELLONIA                           2                16

 

17.00    OPEN grI                        4 – 2             WISŁOKA   –   CONNECTION                             1               17

17.00    OPEN gr I                       3 – 1             CZARNI  Jasło   –   HALNI                                 2               18

 

18.00    OVER 30 gr I                 4 – 2             IGLOOPOL   –   POLONEZ                                 1               19

18.00    OVER 30 gr I                 3 – 1             HETMAN   –   FORCE                                         2                20

 

19.00    OPEN gr II                     4 – 2             EAGLES   –   CZARNI Cz.Dunajec                      1                21

19.00    OPEN gr II                     3 – 1             DĄBROVIA   –   POLONIA Cleveland                 2                22

 

20.00    OPEN gr III                    3 – 1             JAGIELLONIA   –   WISŁA                                   1               23

20.00    OVER 30 gr II               3 – 1             SZAFLARY   –   DUCHY                                     2               24

 

 

 

UWAGA:      W  terminarzu  podano  godziny  rozgrywania  meczów  według                  czasu  obowiązującego  w  LAWRENCE  /MICHIGAN/

                                  Godz.  9:00  w  Lawrence  =  8:00   w Chicago 

                                        NIEDZIELA     27  Lipiec  2014

         GODZ    KATEGORIA                       NAZWY  DRUŻYN                                    BOISKO        NR MECZU

                                                ¼ finalu   –  ćwierćfinały

 

08.00    OPEN                  ZWYCIĘZCA  GR I      -  2-ga  DRUŻYNA  GR III              1               25

08.00    OPEN                  ZWYCIĘZCA  GR II     -  1-sza DR. z III-go miejsca           2               26

 

09.15    OPEN                  ZWYCIĘZCA  GR III    -  2-ga  DR. z III-go miejsca            1               27

09.15    OPEN                  2-ga DRUŻYNA GR I   -  2-ga  DRUŻYNA  GR II               2               28

 

                                                       ½  finalu   –  półfinały

 

10.30    OVER 30             ZWYCIĘZCA  GR I    -  2-ga  DRUŻYNA  GR II                1               29                                         

10.30    OVER 30             ZWYCIĘZCA  GRII   -  2-ga  DRUŻYNA  GR I                 2               30

 

11.45    OVER  40     1– 2        CONNECTION   -   CZARNI Jasło                                1               31

 

12.00            MSZA      P O L O W A

 

13.00    OPEN                  ZWYCIĘZCA  gry #25   -  ZWYCIĘZCA  gry #26                 1               32

13.00    OPEN                  ZWYCIĘZCA  gry #27   -  ZWYCIĘZCA  gry#28                 2               33

 

                                                            M e c z e     F I N A Ł O W E

                         

14.15    OVER 30  miejsca 3-4     PRZEGRANYgry #29   -  PRZEGRANY gry #30        1               34

14.15    OVER  40     2 – 3          CZARNI Jasło   -   EAGLES  Hickory Hills                        2               35

 

 

15.45    OVER30 miejsca 1-2     ZWYCIĘZCA  gry #29   -  ZWYCIĘZCA  gry #30        1               36

15.45    OPEN     miejsca 3-4     PRZEGRANY gry #32   -  PRZEGRANY gry #33        2               37

 

17.00    OVER  40     3 – 1          EAGLES  H. Hills   -   CONNECTION                               2                38

 

                                                         F I N A Ł   kat.  OPEN

                                                                                                

17.00    OPEN     miejsca 1-2     ZWYCIĘZCA  gry # 32   -  ZWYCIĘZCA  gry #33         1               39

 

18.30            –             WRĘCZENIE  NAGRÓD  I  OFICJALNE  ZAKOŃCZENIE  TURNIEJU

 

Zasady  zastosowania klucza  przy  tworzeniu  TERMINARZA

GRUPY  czterozespołowe  –  w  kolejności:     1 – 2,     3 – 4,      2 – 3,    1 – 4,     4 – 2,     3 – 1,

GRUPY  trzyzespołowe      –  w  kolejności:     1 – 2,     2 – 3,      3 – 1,

Obowiazuje czas w LAWRENCE /Michigan/. Godz. 8.00 w Lawrence = 7.00 w Chicago

 

 

 

VI PUCHAR LATA - MICHIGAN 2014

26-27 LIPCA, 2014 - LAWRENCE, MI

 
"A czy znasz ty te wysilki
 By sie dostac w strone pilki
 I tak krazyc w srodku pola
 Zeby strzelic w bramke gola?"
 
   POLONIJNY "TURNIEJ LATA 2014."
**********************************************
PO RAZ 6.WSZYSCY MAGICY I SZAMANI NO I OCZYWISCIE PILKARZE  POLONIJNEJ PILKI NOZNEJ SPOTKAJA SIE W GOSCINNYM OSRODKU
WYPOCZYNKOWO-SPORTOWYM "MARIAN-VILLE".
  PO RAZ 6.ZAPRASZA MARIAN SZYMANSKI Z ZALOGA "FOOD MART AVENUE" KTORZY SA SPONSORAMI TEGO SZCZYTNEGO PRZEDSIEWZIECIA W POLONIJNEJ SPOLECZNOSCI PILKARSKIEJ.
 ZAPRASZA WSZYSTKICH-KIBICOW TEZ-ZESZLOROCZNY ZDOBYWCA "PUCHARU LATA" A JEDNOCZESNIE AKTUALNY MISTRZ I ZDOBYWCA PUCHARU "STAWSKI LIGA" - "CZARNI" JASLO.
 
 TURNIEJ ROZPOCZNIE SIE 26.VII.2014r O GODZINIE 8:oo RANO A ZAKONCZY 27.VII.2014r  O GODZINIE 5:oo PO POLUDNIU.
 UDZIAL ZAPOWIEDZIALO KILKANASCIE ZESPOLOW W KATEGORIACH "OPEN" I over-30.
 
 PRZEWIDZIANO WIELE ATRAKCJI W PRZERWACH MIEDZY MECZAMI I PO MECZACH DLA NAJMLODSZYCH "POLONUSIKOW" I DLA NASZEJ PIEKNIEJSZEJ CZESCI POLONII,w domysle Kobiet,
naszych "Aniolow Strozow". 
 
W NIEDZIELE ROWNO Z HEJNALEM Z WIEZY MARIACKIEJ ROZPOCZNIE SIE "SACRUM" KTOREGO CELEBRANTEM BEDZIE MIEJSCOWY PROBOSZCZ W TOWARZYSTWIE TACY!
 
  PRZYGOTOWANE SA  MIEJSCA NA ROZBICIE NAMIOTOW,WIGWAMOW,IGLOO CZY NAWET SZALASOW A,ZE BEDZIE
CIEPLO NIKT NIE ZMARZNIE.
 
 O "SMAKOSZY" KAZDEGO AUTORAMENTU ZADBAJA PIEKNE KUCHARKI I KELNERKI Z "MARIAN-VILLE". A "KORYTKO" JEST "SUPER-DUPER" MOWIAC JEZYKIEM AUTOCHTONOW.
 
ADRES:
54886 BUTCHER
LAWRENCE,MICHIGAN
"MARIAN - VILLE"
 
>>>>>>>>Z.......A........P.......R........A........S.......Z........A.......M.......Y<<<<<<<<
 
Mistrzostwa swiata 2014 za nami,CZAS NA PRAWDZIWA PILKE NOZNA!!
*****************************************************************************************
 
19 Marca, 2014 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK STAWSKI SOCCER LEAGUE

 

1 Kolejka - 04.06

10AM Jagiellonia - Dabrovianka 

12PM Hetman - Szymanski

2PM Czarni Jaslo - Polonez

4PM Champion - Wisloka

PAUZA: Igloopol

 

2 Kolejka - 04.13

10AM Igloopol - Hetman

12PM Jagiellonia - Champion

2PM Wisloka - Polonez

4PM Dabrovianka - Czarni Jaslo

PAUZA: Szymanski

 

3 Kolejka - 04.27

10 AM Polonez - Dabrovianka

12PM Wisloka - Czarni Jaslo

2PM Jagiellonia - Igloopol

4PM Szymanski - Champion

PAUZA: Hetman

 

4 Kolejka - 05.04

10AM Igloopol - Szymanski

12PM Jagiellonia - Polonez

2PM Champion - Dabrovianka

4PM Hetman - Wisloka

PAUZA: Czarni Jaslo

 

5 Kolejka - 05.11

10AM Dabrovianka - Szymanski

12PM Champion - Igloopol

2PM Polonez - Hetman

4PM Jagiellonia - Czarni Jaslo 

PAUZA: Wisloka

 

6 Kolejka: 05.18

10 AM Wisloka - Dabrovianka

12PM Czarni Jaslo - Igloopol

2PM JAgiellonia - Szymanski

4PM Hetman - Champion

PAUZA: Polonez

 

7 Kolejka - 06.01

10AM Igloopol - Polonez

12PM Czarni Jaslo - Champion

2PM Hetman - Jagiellonia

4PM Wisloka - Szymanski

PAUZA: Dabrovianka

 

8 Kolejka: 06.08

10AM: Czarni Jaslo - Hetman

12PM: Jagiellonia - Wisloka

2PM: Igloopol - Dabrovianka

4PM: Polonez - Szymanski

PAUZA: Champion

 

9 Kolejka: 06.15

10AM Wisloka - Igloopol

12PM Dabrovianka - Hetman

2PM Polonez - Champion

4PM Czarni Jaslo - Szymanski

PAUZA: Jagiellonia

 

INFORMUJEMY, ZE W PIATEK 21 MARCA O GODZINIE 7PM ODBEDZIE SIE ZEBRANIE PLP W RESTAURACJI PARADISE. ZAPRASZAMY 

 

31 Stycznia, 2014 

Tabela - Liga Indoor - Metropolitan Soccer League 

First Division Indoor

  Team GP GF GA PTS W D L
  United Serbs 4 30 8 12 4 0 0
  F.K. Rep Srpska 4 22 12 10 3 1 0
  Connection 4 21 16 9 3 0 1
  Czarni Jaslo 4 15 9 8 2 2 0
  Eagles 4 21 12 7 2 1 1
  Magic 4 16 15 7 2 1 1
  Wings 4 13 15 4 1 1 2
  Tesla 4 15 20 4 1 1 2
  Inter 4 10 22 3 1 0 3
  Srpska Chicago 4 11 20 3 1 0 3
  FC Minyor 4 4 14

CHICAGO CZARNI JASŁO

Zadzwoń Teraz
773-454-2559

Copyright © 2012 Chicago Czarni Jasło. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Master55.com